Dwudziestego trzeciego marca w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny “Mistrz Ortografii”. Konkurs miał na celu rozwijanie kompetencji i zainteresowań ortograficznych uczniów. Do rywalizacji o mistrzowski tytuł stanęli uczniowie klas trzecich. W trudnych potyczkach językowych najlepiej poradzili sobie: Alan Brzozowski - zajmując pierwsze miejsce, Wiktoria Kobierowska - zajmując miejsce drugie i Colin Ryta - Pawłowski, który zajął miejsce trzecie.
Alan i Wiktoria 22 kwietnia będą reprezentować naszą szkołę w XXIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w SP nr 3 W Słupsku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu zawiłości polskiej ortografii.
Małgorzata Semeniuk, Katarzyna Kokos - Jarzębska, Alicja Frączek