• U NAS SIĘ DZIEJE...

  • Witajcie w nowym roku szkolnym 2023/2024.

   Znajdziecie tutaj wszelkie aktualności, wydarzenia i inne ważne informacje o naszym przedszkolu.

    
    
    
    
  • Koncert z okazji Dnia Białej Laski

   Koncert z okazji Dnia Białej Laski

   06.02.2024 13:45
   13 października z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski, będącego świętem osób niewidomych odbył się koncert pt „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobaczysz mnie”.

   13 października z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski, będącego świętem osób niewidomych odbył się koncert pt „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobaczysz mnie”. Gościem specjalnym była Pani Patrycja Baczyńska Malinowska finalistka programu telewizyjnego „ Must be the music”. Koncert poprzedziły zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez artystkę w najstarszych grupach, uwrażliwiając przedszkolaki na potrzeby osób niewidomych. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie kompetencji społecznych dzieci, uczenie szacunku, tolerancji i akceptacji wobec osób niewidomych i słabowidzących. Pokazanie, że mimo pewnych barier i ograniczeń można realizować swoje pasje i spełniać marzenia, czego najlepszym przykładem jest Pani Patrycja.

   Liliana Maziec, Izabela Wąsiewska - Kulas

  • DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

   DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

   06.02.2024 13:44

   20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, w tym dniu odbyła się Piżama Party. To wspaniała zabawa w naszych nocnych piżamkach.
    

   20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, w tym dniu odbyła się Piżama Party. To wspaniała zabawa w naszych nocnych piżamkach. To dzień niezwykły, inny i bardzo wyczekiwany. Każdy miał okazję zaprezentować swoją piżamkę w pokazie mody piżamkowej, odbyły się konkurencje sportowe, tańce, zabawy z chustą animacyjną, kolorowanie piżamy według swojego pomysłu, kino z popcornem oraz słodka pyszna wata cukrowa. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

   Anna Bojkowska

  • Dzień Niepodległości

   Dzień Niepodległości

   06.02.2024 13:54
   10 listopada w przedszkolu obchodziliśmy kolejną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

   10 listopada w przedszkolu obchodziliśmy kolejną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny.
   Dzieci ze wszystkich grup wspólnie odśpiewali pieśń Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski.


   Ten dzień przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, jak każdy patriota. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.  

   Jolanta Malek, Anna Bojkowska

  • Mili Goście :)

   Mili Goście :)

   07.02.2024 13:04
   Mikołajki to dzień, na który przez cały rok czekają wszystkie dzieci i właśnie z okazji Mikołajek gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicielki Młodzieżowej Rady Miasta Słupska.

   Mikołajki to dzień, na który przez cały rok czekają wszystkie dzieci i właśnie z okazji Mikołajek gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicielki Młodzieżowej Rady Miasta Słupska, które w imieniu Pani Prezydentki Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej i Wiceprezydentki Marty Makuch złożyły dzieciom życzenia i wręczyły cudowny prezent - zestaw książeczek. A dzieci z najstarszej grupy zaprezentowały układ taneczny przygotowany dla Św. Mikołaja oraz poczęstowały gości samodzielnie przygotowanymi pierniczkami.

   Serdecznie dziękujemy za wizytę :).