• Mili Goście :)

• 07.02.2024 13:04
      • Mikołajki to dzień, na który przez cały rok czekają wszystkie dzieci i właśnie z okazji Mikołajek gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicielki Młodzieżowej Rady Miasta Słupska.
      • Mikołajki to dzień, na który przez cały rok czekają wszystkie dzieci i właśnie z okazji Mikołajek gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicielki Młodzieżowej Rady Miasta Słupska, które w imieniu Pani Prezydentki Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej i Wiceprezydentki Marty Makuch złożyły dzieciom życzenia i wręczyły cudowny prezent - zestaw książeczek. A dzieci z najstarszej grupy zaprezentowały układ taneczny przygotowany dla Św. Mikołaja oraz poczęstowały gości samodzielnie przygotowanymi pierniczkami.

Serdecznie dziękujemy za wizytę :).