• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 06.02.2024 13:44

• 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, w tym dniu odbyła się Piżama Party. To wspaniała zabawa w naszych nocnych piżamkach. To dzień niezwykły, inny i bardzo wyczekiwany. Każdy miał okazję zaprezentować swoją piżamkę w pokazie mody piżamkowej, odbyły się konkurencje sportowe, tańce, zabawy z chustą animacyjną, kolorowanie piżamy według swojego pomysłu, kino z popcornem oraz słodka pyszna wata cukrowa. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Anna Bojkowska