• Kolorowy zawrót głowy, czyli zabawy z chustą animacyjną

    • Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”.  Uzbierane kupony wymieniliśmy na chustę animacyjną. Zabawy z wielkim, kolorowym spadochronem pozwalają naszym Świetlikom pozytywnie spożytkować energię, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, ćwiczą zwinność oraz refleks, a także ułatwiają integrację. Dzieci uwielbiają aktywnie spędzać czas. Ileż przy tym jest radości! Widać to na załączonych zdjęciach.

     Justyna Kieres

    • Turniej Mistakos

    • 15 stycznia w świetlicy szkolnej odbyła się wielka walka o stołki! Wśród uczniów klas 1-3 znalazło się wielu fanów gry Mistakos, którzy wzięli udział w emocjonujących rozgrywkach. Największą zręcznością i cierpliwością wykazali się uczniowie klasy 1d – Maja Bukowska i Maksymilian Kowalski. Serdecznie gratulujemy!

     Justyna Kieres

    • WOŚP

    • 32. Finał WOŚP już za nami! W tym roku pieniądze zbierane były na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Świetlica szkolna również wzięła udział w zbiórce pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nauczycielki przygotowały dla dzieci niespodziankę - za drobny datek wrzucony do puszki można było skorzystać z usług salonu fryzjerskiego lub zrobić sobie brokatowy tatuaż. Świetliki z chęcią brały udział w akcji łącząc przyjemne z pożytecznym.

     Justyna Kieres

    • Wzorowy Świetlik

    • W świetlicy szkolnej co miesiąc przyznawane są nagrody dla Wzorowego Świetlika. Podstawą do uzyskania tytułu jest zebranie największej liczby punktów za dobre zachowanie w danym miesiącu. Celem konkursu jest promowanie właściwych zachowań i postaw oraz przestrzegania regulaminu. Wzorowy Świetlik respektuje ustalone zasady, zawsze po sobie sprząta, dba o estetykę, ład i porządek wokół siebie. Aktywnie uczestniczy w zajęciach, cechuje się wysoką kulturą osobistą. Jest pomocny i koleżeński.

     Z przyjemnością ogłaszamy, że w grudniu Wzorowym Świetlikiem został Jędrzej Machnik (kl. 3b).

     W styczniu najwięcej punktów zdobył Michał Piechowski (kl. 2c). 

     Serdecznie gratulujemy!

     Justyna Kieres