• GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

        • NAUCZYCIEL

          DZIEŃ, GODZINA

          SALA

          Andrzejewska Beata 

          Wtorek 14:30 –15:30 

          C7 

          Barczyński Sylwester 

          Czwartek 15:30 – 16:30 

          sala gimnastyczna 

          Borecka Sylwia 

          Czwartek 16:10-17:10 

          sala gimnastyczna 

          Borzyk Agnieszka 

          Poniedziałek 7:00-8:00 

          C16 

          Budnicka Beata 

          Środa 15:20- 16:20 

          gabinet pedagoga E9 

          Bulera Karolina 

          Środa 16:10-17:10 

          B12 

          Ceranowski Piotr 

          Czwartek 14:30 – 15:30 

          B1 

          Chojnacki Andrzej 

          Środa 15:30- 16.30 

          B3 

          Czerwińska Edyta 

          Poniedziałek 7:00-8:00 

          B11 

          Dankowska Dorota 

          Poniedziałek 9:30 –10:30 

          Pokój nauczycielski 

          Duda Joanna 

          Poniedziałek 7:00 – 8:00 

          B4 

          Emmerling Agata 

          Środa 16:30 – 17:30  

          gabinet psychologa 

          Flinik Agnieszka 

          Piątek 14:30 – 15:30 

          Pokój nauczycielski 

          Hinc Alicja 

          Czwartek 7:00-8:00 

          B6 

          Janik Michalina Środa 16.30 - 17.30  

          Jarmuł Jolanta 

          Wtorek 15:20- 16:20 

          B12 

          Jaśniewicz Joanna 

          Poniedziałek 15:25-16:25 

          C9 

          Kieres Justyna 

          Wtorek 16:00-17:00 

          świetlica 

          Kmieć Natalia 

          Środa 17:00-18:00 

          sala gimnastyczna 

          Kokos-Jarzębska Katarzyna 

          Czwartek, 14:30-15:30 

          A7 

          Kościński Marcin 

          Czwartek 14:30-15:30. 

          pokój nauczycielski 

          Kozak Katarzyna 

          Poniedziałek 15:20-16:20 

          B-16 

          Kryńska Magdalena 

          Czwartek 15:20-16:20 

          C20 

          Kubiszewska Beata 

           Wtorek 15:30-16:30

          C17

          Kućmierczyk Paulina 

          Poniedziałek 15:20 – 16:20 

          B-16 

          Labryga Marzena 

          Poniedziałek, 15:20-16:20 

          A7 

          Lisowiec-Poręba Katarzyna 

          Wtorek 16:00- 17:00 

          biblioteka 

          Łyszyk Katarzyna 

          Wtorek, 14:30-15:30 

          C14 

          Machutta-Gałązka Karolina 

           Poniedziałek 16:00 - 17:00

           C3

          Mackus Lucyna 

          Piątek 14:30 – 15:30 

          C-5 

          Maj Maja 

          Czwartek, 14:30-15:30 

          B11 

          Makowska Anna 

          Środa, 15:15 – 16:15 

          B12 

          Małek Magdalena 

          Poniedziałek 15:20 -16:20 

          A-2 

          Mateńko Joanna 

          Wtorek, 14:30-15:30 

          C-5 

          Mazurkiewicz Agata 

          Poniedziałek 16:30-17:30 

          świetlica 

          Mickiewicz Aleksandra 

          Poniedziałek, 15:25-16:25 

          C4 

          Nowak Elżbieta 

          Czwartek 14:30-15:30 

          B6 

          Olschewska Agnieszka 

           Środa 14:30 - 15:30

           C17

          Orlikowska Ilona 

          Czwartek 15:30-16:30 

          A-6 

          Orzechowski Daniel 

          Środa 16:10-17:10 

          sala gimnastyczna 

          Pajewska Elżbieta 

          Środa 14:30 – 15:30 

          sekretariat/PN 

          Pogorzelska Marta 

          Środa 15:20-16.20 

          sala gimnastyczna 

          Pojawa Wioleta 

          Środa 13.30-14.30 

          pokój nauczycielski 

          Praszczak Marcin 

          Co drugi tydzień 

          sala gimnastyczna 

          Radomska Anna 

          Wtorek 7.00 - 8.00 

          A2

          Rajkowska Weronika 

          Środa 7:00-8:00 

          B15 

          Romańczuk-Ozdoba Edyta 

          Czwartek 15:30-16:30 

          B13 

          Rudnik Lucyna 

          Poniedziałek 14.30-15.30 

          A5 

          Sarnowska Adriana 

          Wtorek 14:30-15:30 

          pokój nauczycielski 

          Semeniuk Małgorzata 

          Środa 15:20-16:20 

          A - 1 

          Siudek Małgorzata  

          Wtorek 14:30-15.30 /co dwa tygodnie/

          Środa 14:30-15:30 /co dwa tygodnie/ 

          C-18

          Skalna Mirosława 

          Czwartek 15.30-16.30 

          A-1 

          Sokołowska-Wiśniewska Marta 

          Czwartek 14.30-15.30 

          sala gimnastyczna 

          Stachowicz Dagmara 

          Środa 14.30-15.30 

          c19 

          Suchodolska Joanna 

          Środa 15-20-16.20 

          A-6 

          Szewc Artur 

          Wtorek 9.40-10.40

          B/23 

          Śpiewak Justyna 

          Czwartek 16:00-17:00 

          świetlica 

          Urbaniak Agnieszka 

          Poniedziałek 14:30-15:30 

          A6 

          Walewska Jolanta 

          Wtorek 14.30-15.30 

          C5 

          Walkowiak Magdalena 

          Czwartek 14.30-15.30 

          C 9 

          Wałaszewska Beata 

          Środa 15.30 - 16.30 

          C 4 

          Wawrowska Marlena 

          Środa, godz. 14.30-15.30 

          A5 

          Witkowska-Panasiak Maria 

          Wtorek, godz.15.25-16.25 

          A-5 

          Wojcieszek Katarzyna 

          Wtorek 15:00 – 16:00 

          Gabinet pedagoga C–15  

          Wolikowska Anna 

          Środa 15:30- 16:30  

          B-13 

          Zawadzka Agnieszka 

          Poniedziałek 15:20-16:20 

          B-5 

          Ziemienowicz Monika 

          Poniedziałek 16:00-17:00 

          biblioteka